Jaunuolio kambarys, tai zona, kurioje augantis paauglys turi jaustis saugiai. Todėl patartina rinktis baldus, kurie būtų neutralūs ir leistų jam pasireikšti kaip asmenybei.

1)Geriausias miegamojo baldo sprendimas yra sofa-lova. Tokiu atveju jaunuolis galės kviestis draugus į savo kambarį, turės kur juos susodinti, o nakties metu ją transformuoti į miegamąją zoną.

2) Baldų komplektas – jaunuolio baldai. Tai stalo, spintos ir spintelių komplektas siūlomas viename. Patogus sprendimas taupant vietą.

3) Atkreipkite dėmesį į augantį paauglį. Ypač vaikinus – jiems greit reikės didesnės sofos ar patogesnės kėdės. Todėl iškarto galvokite apie transformuojamus baldus arba planuokite į ateitį.

4) Rinkdamiesi baldus, netaupykite furnitūrai. Jaunuoliai dažnai yra energingesni, todėl baldai kartais gali nukentėti labiau, nei kitame kambaryje. Todėl gera furnitūra padės išsaugoti baldų stovį.

5) Jaukumo suteiks zonos, kuriose jaunuolis galės pasireikšti. Pavyzdžiui, kamštinė lenta.

Jaunuolio kambarys, tai zona, kurioje augantis paauglys turi jaustis saugiai. Todėl patartina rinktis baldus, kurie būtų neutralūs ir leistų jam pasireikšti kaip asmenybei. Tuo pačiu reiktų nepamiršti, kad tai augantis žmogus, kurio nuomonė ir skonis gali greitai keistis. Todėl geriausiai rinktis baldus, kuriuos būtų galima transformuoti, pakeisti ar tiesiog prikelti naujam gyvenimui.

Geriausias miegamojo baldo sprendimas yra sofa-lova. Tokiu atveju jaunuolis galės kviestis draugus į savo kambarį, turės kur juos susodinti, o nakties metu ją transfuormuoti į miegamąją zoną. Rinkdami šį baldą atkreipkite dėmesį į funkcionalumą – kiek patalynės turėtų tilpti dėžėje po lova, tai geriau kampinė sofa ar ištisinė. Atsakymą pasufleruos kambario išmatavimai ir kiti esantys baldai kambaryje.

Baldų komplektas – jaunuolio baldai. Tai stalo, spintos ir spintelių komplektas siūlomas viename. Patogus sprendimas taupant vietą. Taip pat, tai ir darbo, kūrybos ir laisvalaikio vieta. Lentynėlėse, kurios būna įmontuotos į komplektą, tilps tiek knygos, sąsiuviniai, tiek užrašai ar, pavyzdžiui, renkamos figūrėlės.

Atkreipkite dėmesį į augantį paauglį. Ypač vaikinus – jiems greit reikės didesnės sofos ar patogesnės kėdės. Todėl iškarto galvokite apie transformuojamus baldus arba planuokite į ateitį.

Rinkdamiesi baldus, netaupykite furnitūrai. Jaunuoliai dažnai yra energingesni, todėl baldai kartais gali nukentėti labiau, nei kitame kambaryje. Todėl gera furnitūra padės išsaugoti baldų stovį.

O jaukumo suteiks zonos, kuriose jaunuolis galės pasireikšti. Pavyzdžiui, kamštinė lenta ar siena, ant kurios galima rašyti.

 

Jaunuolio kambario baldus projektuoja ir gamina šios įmonės:

Gamintojas Terminas Kaina Išsimokėtinai Projektavimas Garantija Kontaktai
Rimvydobaldai.lt Derinama Derinama Derinama Taip Derinama El. p.: rimvydobaldai@gmail.com
Tel. nr.: +37061436447
+37069881318
Diforma.eu Derinama Derinama Derinama Taip Derinama El. p.: info@diforma.lt
Tel.: +370 373 125 69
Protingibaldai.lt Derinama Derinama Taip Taip Taip El.p.: uzsakymai@protingibaldai.lt
Tel. nr.: +370 657 78056
Evaldobaldai.lt Derinama Derinama Derinama Taip Derinama El. p.: info@evaldobaldai.lt
Tel.nr. : +370 676 42229
Gustis.lt Derinama Derinama Derinama Taip Derinama El. p.: info@gustis.lt
Tel. nr.: +37068460573
+37068462907

 

Baldų gaminimo kaina

Kiekvieno baldo gaminimas yra individualus. Jo kaina aptariama su klientu susitikimo metu.

Kainą sudaro:

  • Projektas. Specialistai pasiruošę aptarti Jūsų baldų projektą, padaryti tikslius matavimus ir apskaičiavimus. Tokiu atveju gausite individualų, tikslų brėžinį, kad baldas tiktų taip, kaip norite. Tačiau, jei turite jau paruoštą projektą ir matavimus, jų parengimas į kainą neįskaičiuojamas.
  • Individualumas. Esant poreikiui gaminamai individualūs baldai, kurie bus pritaikyti būtent Jūsų namams.
  • Medžiagos. Baldus gaminame iš pageidaujamų medžiagų. Kaina kinta nuo jų pasirinkimo.
  • Furnitūra ir sistemos. Šios dalys užtikrina baldų ilgaamžiškumą. Renkantis jas patartina netaupyti jei norite išlaikyti baldo stovį ilgus metus.
  • Pristatymas ir montavimas. Esant poreikiui baldai gali būti pristatyti ir sumontuoti profesionalų.

Pagal šiuos dedamuosius kaina derinama su klientu individualiai.

Tikime, kad Jūsų svajonė įgyvendinama – aptarkime ją.

Domina galimybė mokėti išsimokėti? Aptarkime tai.

Baldų gaminimo terminas

Esant įprastomis sąlygomis, baldų gaminimas užtrunka apie 4 savaites. Laiko tarpas gali skirtis dėl:

  • Darbo užimtumo (pagausėja metų pabaigoje);
  • Išskirtinių medžiagų ar furnitūros poreikio, kuriuos reikia siųstis – šie klausimai derinami su kiekvienu klientu individualiai.

Mes įsipareigojame:

  • Nustatyti gaminio paruošimo datą ir, jei reikia, pristatymo datą.
  • Esant nenumatytiems pakitimams informuoti klientą ir suderinti kitą patogią datą.

Mums svarbus Jūsų laikas, todėl stengiamės užsakymus atlikti laiku ir pašalinti visas kliūtis.