Miegamajame po sunkios dienos darbų gimsta sapnai. O kad šis slėpiningas pasąmonės srautas nuramintų ir užsūpuotų, reikia save apsupti ramybę keliančia aplinka.

1) Svarbiausias baldas – lova. Negailėkite pastangų, laiko, jėgų ir finansų į savo miegamojo erdvę – ši investicija ilgu laiku atsipirks ramiu nakties miegu ir pagerėjusia sveikata. Dėl šių priežasčių nepamirškite ir nuolatos atnaujinti nusidėvėjusio čiužinio.

2) Nors į tai būtina atsižvelgti įrenginėjant visus namų kambarius, miegamajame nepriekaištinga ventiliacijos sistema ir natūrali dienos šviesa atlieka itin svarbią rolę – kuo daugiau gryno oro ir grynos šviesos, tuo labiau galėsite atsipalaiduoti.

3) Apsvarstykite ne tik tai, kaip miegamasis atrodo iš šono, bet ir tai, kas matyti gulint lovoje, mat šis vaizdas lydėsiantis jus ilgą laiką.

Miegamasis yra ramybės zona, kurioje turite jaustis saugiai, atsipalaidavę. Šios savybės leidžia tinkamai pailsėti ir kitą dieną pradėti darbingai bei geros nuotaikos. Gera ir darbinga nuotaika – garantas geresnio gyvenimo link. Todėl poilsio zona, turi padėti to siekti.

Miegamasis neturėtų būti apkrautas. Kuo mažiau pašalinių daiktų trukdžių ir kuo daugiau funkcionalumo – to reikalaukite iš savęs įsirengdami miegamąją zoną. Pavyzdžiui, neapkraukite naktinio stalelio įvairiais daiktais ir dėžutėmis – kuo daugiau erdvės, tuo geresnis poilsis.

Pagrindiniai baldai miegamajame, žinoma, yra lova ir spinta. Tačiau esant pakankamai erdvės jame galite pasistatyti komodą, naktinius stalelius. Tai ne tik funkcionalūs baldai, bet ir interjero detalės, kuriančios prabangos ir jaukumo jausmą.

Svarbiausias miegamojo baldas – lova. Ją rinkitės ir užsisakykite pagal savo poreikius – pagaminti galima įvairaus pločio, aukščio ir ilgio. Svarbiausia apgalvoti kurioje kambario vietoje ji stovės ir ar bus patogi naudoti.

Miegamojo lovos rėmas bus ne tik miegojimo vieta, bet ir interjero dalis. Todėl rinkdamiesi miegamojo baldus turėkite bendrą viziją, kaip norite, kad atrodytų Jūsų poilsio zona.

Antrasis baldas, kuris neišvengiamai stovi miegamajame – spinta. Rinkdamiesi ją apgalvokite, kiek ir kokių daiktų norite joje sutalpinti. Rinkitės pagal savo prioritetus – kabinsite rūbus, lankstysite ar viską laikysite dėžutėse.

Kiti miegamojo baldai – naktiniai staleliai, minkštos kėdės poilsiui, komodos ar net knygų spintos – turi neapkrauti kambario. Todėl jei miegamasis mažas, tai geriau šiuos baldus statykite kituose kambariuose, o miegamąjį palikite apstatytą minimalistiškai.

Visus miegamojo baldus derinkite tarpusavyje. Stenkitės vengti kontrastingų spalvų, dydžių ir formų. Taip pat, nepamirškite funkcionalumo. Pavyzdžiui, galima rinktis lovas, kurių viduje yra stalčiai ar tiesiog tachta, kurioje sutilps nemaža dalis papildomos patalynės. Komodos ne tik sutalpins įvairius rūbus, bet ir bus paviršius, kurio pagalba galima papildyti miegamojo erdvę skintų gėlių vaza, kvepalų buteliukų rinkiniu ar miela nuotrauka.

Miegamojo interjerą derinkite taip, kad lengvai prieitumėte prie lango – nei lova, nei spinta neturėtų to trukdyti. Savaitgaliais skleidžiama saulės šviesa kels nuotaiką, o prieš miegą išvėdinę kambarį ramiau ir geriau miegosite.

Jei renkatės miegamajame turėti kilimą – jo nepakiškite po lova. Tegu galinės lovos kojos liečia jį, tačiau tegu labiau dengia laisvų miegamojo grindų zoną, nei lovos. Tai suteiks prabangos jausmą. Taip pat, vizualiai praplėsite erdvę.

Erdvės praplėtimui naudokite veidrodžius. Pavyzdžiui, didelės spintos duris dekoruokite veidrodžiais nuo grindų iki lubų. Tai bus patogu ir jums, ruošiantis tiek į darbą, tiek laisvalaikiui.

Dvigulė lova su baldakimuErdvus miegamasisMinimalistinis miegamasisPrabangus miegamasisProvanso miegamasisVienvietis miegamasisViešbučio miegamasis

Baldus projektuoja ir gamina šios įmonės:

Gamintojas Terminas Kaina Išsimokėtinai Projektavimas Garantija Kontaktai
Bresta.lt Derinama Daugiau informacijos
www.bresta.lt
Taip Taip Derinama El. p.: info@bresta.lt
Tel. nr.: +370 678 42112
Evaldobaldai.lt Derinama Derinama Derinama Taip Derinama El.p.: info@evaldobaldai.lt
Tel. nr.: +370 676 2229
Inbald.lt Derinama Derinama Taip Taip Taip El. p.: info@inbald.lt
Tel. nr.: +370 657 78056
Diforma.eu Derinama Derinama Derinama Taip Derinama El. p.: info@diforma.lt
Tel. nr.: +370 373 12569
Baldaigamyba.lt Derinama Derinama Derinama Taip Derinama El. p.: info@baldaigamyba.lt
Tel. nr: +370 685 81448
Buciobaldai.lt Derinama Derinama Derinama Taip Derinama El. p.: buciobaldai@gmail.com
Tel. nr. : +370 650 35474

Baldų gaminimo kaina

Kiekvieno baldo gaminimas yra individualus. Jo kaina aptariama su klientu susitikimo metu.

Kainą sudaro:

  • Projektas. Specialistai pasiruošę aptarti Jūsų baldų projektą, padaryti tikslius matavimus ir apskaičiavimus. Tokiu atveju gausite individualų, tikslų brėžinį, kad baldas tiktų taip, kaip norite. Tačiau, jei turite jau paruoštą projektą ir matavimus, jų parengimas į kainą neįskaičiuojamas.
  • Individualumas. Esant poreikiui gaminamai individualūs baldai, kurie bus pritaikyti būtent Jūsų namams.
  • Medžiagos. Baldus gaminame iš pageidaujamų medžiagų. Kaina kinta nuo jų pasirinkimo.
  • Furnitūra ir sistemos. Šios dalys užtikrina baldų ilgaamžiškumą. Renkantis jas patartina netaupyti jei norite išlaikyti baldo stovį ilgus metus.
  • Pristatymas ir montavimas. Esant poreikiui baldai gali būti pristatyti ir sumontuoti profesionalų.

Pagal šiuos dedamuosius kaina derinama su klientu individualiai.

Tikime, kad Jūsų svajonė įgyvendinama – aptarkime ją.

Domina galimybė mokėti išsimokėti? Aptarkime tai.

Baldų gaminimo terminas

Esant įprastomis sąlygomis, baldų gaminimas užtrunka apie 4 savaites. Laiko tarpas gali skirtis dėl:

  • Darbo užimtumo (pagausėja metų pabaigoje);
  • Išskirtinių medžiagų ar furnitūros poreikio, kuriuos reikia siųstis – šie klausimai derinami su kiekvienu klientu individualiai.

Mes įsipareigojame:

  • Nustatyti gaminio paruošimo datą ir, jei reikia, pristatymo datą.
  • Esant nenumatytiems pakitimams informuoti klientą ir suderinti kitą patogią datą.

Mums svarbus Jūsų laikas, todėl stengiamės užsakymus atlikti laiku ir pašalinti visas kliūtis.