Svetainė – jūsų namų reprezentacinė erdvė, kur renkasi svečiai ar jaukiam vakarui į fotelius sukrenta šeima aptarti praėjusios dienos rūpesčių. Tad svetainė turėtų puikiai tarnauti atlikdama abi funkcijas.

1) Raskite svarbiausią svetainės vietą, centrinį tašką, aplink kurį kursite interjeras. Jeigu jūsų namuose pro langą matyti kvapą gniaužiantis vaizdas arba tobulas sodas, o gal kampe ramia liepsna spragsi židinys – verta akcentuoti būtent šias detales. Dažniausiai svetainės centru pasirenkamas kavos staliukas.

2) Norint mėgautis nepriekaištingu garsu ir vaizdu, būtina atsižvelgti, kur statyti televizorių. Atstumas nuo žiūrimos pozicijos iki televizoriaus priklauso nuo jo dydžio.

3) Erdvė kuria ypatingą atmosferą – nebijokite palikti tuščio ploto bei apstatyti jį gremėzdiškais gėlių vazonais tol, kol tuštuma papildo visumą.

Gyvent mažesniame bute ir augant šeimai, neretai pasitaiko, kad svetainė laikinai tampa ir miegamuoju. Kaip tokiu atveju išspręsti patogumo ir funkcionalumo klausimą?

Pirmiausia, jei yra galimybė, atskirkite poilsio ir darbo zonas pertvara. Tai įmanoma, jei patalpa yra šiek tiek didesnė ir galite į ją įkomponuoti, pavyzdžiui, knygų lentyną. Taip ne tik optiškai padidinsite erdvę, bet ir padalinsite ją. Šitaip miego zonoje nesijausite kaip virtuvėje ir atvirkščiai.

Neužtenka vietos lentynai, tačiau įsivaizduojate, kur ta pertvara galėtų būti? Pasikabinkite užuolaidėles. Audinių, raštų ir spalvų įvairovė leis ne tik lengvai atskirti erdves, bet ir paįvairinti interjerą ir įnešti tam tikrų akcentų.

Vienas svarbiausių dalykų, žinoma, yra funkcionalūs baldai. Tai sofa – lova, kuri ne tik sutalpins svečius ir šeimą priešais televizorių, bet ir virs patogia lova porai. Šiam baldui rinkitės ilgaamžį, teptis nelinkusį ar lengvai valomą audinį, nes dėvėjimas bus daug dažnesnis, nei tiesiog sofos svetainėje. O jei sofą-lovą miego metu norėtumėte bent vizualiai atskirti nuo kitos erdvės – įsigykite širmą, kuri taps ir elegantiška interjero detale.

Pabandykite vietoj sekcijų su daug stiklinių lentynų ir permatomų durų rinktis sienines spintas ar komodas, į kurias galėsite sudėti ne tik servizus, bet ir rūbus, patalynes ir panašiai. Taip pat, pašalindami iš aplinkos knygomis, indais ir kitais dalykais užkrautas sekcijas ir atgyvenusias lentynas, optiškai padidinse erdvę.

Juk visada, žinoma, norisi gyventi erdviau, bet ne visada ta leidžia galimybės. Tokiais atvejais patalpą galima praplėsti vizualiai. Šio efekto galima pasiekti spalvomis, interjero detalėmis, pasirinktu dekoravimu bei apšvietimu.

Pirmiausia, žinoma, vizualiai praplėsti patalpos erdvę paprasčiausiai galima panaudojant veidrodžius. Jų atspindžiai vizualiai padidina plotą, kuriame įrengta patalpa. Jei prie jų priderintos pakabinamos lubos ir tinkamas apšvietimas.

Apskritai, patalpą didina atspindžių efektas. Tai reiškia, kad į pagalbą galite patelkti ne tik veidrodžius, bet ir atspindinčio paviršiaus baldus, interjero detales.

Tačiau prieš pradedant planuoti vizualų patalpos praplėtimą, apgalvokite, kaip tai norite padaryti. Tai yra, suteikti ploto ar aukščio. Pavyzdžiui, interjere naudodami linijų dekorą, horizantaliomis pratempsite svetainės erdvę ir plotį. Tačiau tokiu pačiu sudarysite žemų lubų įspūdį.

Taip pat, besirinkdami sienų ornamentus, kurie daug prisideda prie vizualaus praplėtimo, atsiminkite, kad mažos detalės didina, o didelės – mažina.

Be erdvės, žinoma, norisi ir jaukumo. Visai nesvarbu ar tai atskira erdvė, ar sujungta su virtuve. Jaukumą kuria ne tik baldai, interjero detalės, bet ir taip, kaip jie išdėlioti. Tačiau reikia atkreipti dėmesį ir į patalpos subtilumus. Pavyzdžiui, jei tai nedidelė erdvė, sujungta kartu su virtuve, o Jūs dažnai gaminate ir pamirštate gartraukį, tai netieskite svetainės erdvėje minkšto ir pūkuoto kilimo. Pirma, žinoma, baldai ir tekstilė yra linkusi sugerti dūmus bei maisto kvapus. Antra, jei mėgstate gaminti, neišvengsite riebalų taškimosi.

Tačiau jei svetainės erdvė yra pakankamai izoliuota ir atskirta, drąsiai rinkitės kilimus bei tekstilines detales.

Jaukumą pirmiausia kuria tarpusavyje derančios detalės. Todėl jei renkatės antikvarinius baldus, greičiausiai nesugalvosite viduryje kambario ištiesti pūkuotą ir ryškių spalvų IKEA kilimą.

Svetainė su vaikų kambariuValgomojo stalasSvetainė su ryškiu akcentuSvetainė ir valgomasis kartuRetro svetainės interjerasMinimalistinė svetainėMinkšta sofaMinkštų baldų rinkinysModerni svetainėPrabangus svetainės komplektasAntikvarinė svetainė

Svetainės baldus projektuoja ir gamina šios įmonės:

Gamintojas Terminas Kaina Išsimokėtinai Projektavimas Garantija Kontaktai
Bresta.lt Derinama Daugiau informacijos
ww.bresta.lt
Taip Taip Derinama El. p.:  info@bresta.lt
Tel. nr.: +370 678 42112
Inbald.lt Derinama Derinama Taip Taip Taip El. p.: info@inbald.lt
Te. nr.: +370 657 78056
Diforma.eu Derinama Derinama Derinama Taip Derinama El. p.: info@diforma.lt
Tel. nr.: +370 373 12569
Jbm.lt Derinama Derinama Derinama Taip Derinama El. paštas: info@jbm.lt
Tel. nr.: +370 464 85221
Mob. nr.: +370 655 000 21
Baldaigamyba.lt Derinama Derinama Derinama Taip Derinama El. p.: info@baldaigamyba.lt
Tel. nr: +370 685 81448
Baldainestardatiniai.lt Derinama Derinama Derinama Taip Derinama El p.: nbg.vlad@gmail.com
Tel. nr.: +370 637 66669,  +370 605 30390

Baldų gaminimo kaina

Kiekvieno baldo gaminimas yra individualus. Jo kaina aptariama su klientu susitikimo metu.

Kainą sudaro:

  • Projektas. Specialistai pasiruošę aptarti Jūsų baldų projektą, padaryti tikslius matavimus ir apskaičiavimus. Tokiu atveju gausite individualų, tikslų brėžinį, kad baldas tiktų taip, kaip norite. Tačiau, jei turite jau paruoštą projektą ir matavimus, jų parengimas į kainą neįskaičiuojamas.
  • Individualumas. Esant poreikiui gaminamai individualūs baldai, kurie bus pritaikyti būtent Jūsų namams.
  • Medžiagos. Baldus gaminame iš pageidaujamų medžiagų. Kaina kinta nuo jų pasirinkimo.
  • Furnitūra ir sistemos. Šios dalys užtikrina baldų ilgaamžiškumą. Renkantis jas patartina netaupyti jei norite išlaikyti baldo stovį ilgus metus.
  • Pristatymas ir montavimas. Esant poreikiui baldai gali būti pristatyti ir sumontuoti profesionalų.

Pagal šiuos dedamuosius kaina derinama su klientu individualiai.

Tikime, kad Jūsų svajonė įgyvendinama – aptarkime ją.

Domina galimybė mokėti išsimokėti? Aptarkime tai.

Baldų gaminimo terminas

Esant įprastomis sąlygomis, baldų gaminimas užtrunka apie 4 savaites. Laiko tarpas gali skirtis dėl:

  • Darbo užimtumo (pagausėja metų pabaigoje);
  • Išskirtinių medžiagų ar furnitūros poreikio, kuriuos reikia siųstis – šie klausimai derinami su kiekvienu klientu individualiai.

Mes įsipareigojame:

  • Nustatyti gaminio paruošimo datą ir, jei reikia, pristatymo datą.
  • Esant nenumatytiems pakitimams informuoti klientą ir suderinti kitą patogią datą.

Mums svarbus Jūsų laikas, todėl stengiamės užsakymus atlikti laiku ir pašalinti visas kliūtis.