Vaikai – greitai augantys. Todėl baldai turi augti kartu su jais. Kad nereiktų dažnai keisti esamų baldų, rinkitės transformuojamus baldus. Taip sutaupysite ne tik nemažai pinigų, bet ir laiko, renkantis vis naują baldų komplektą.

1) Itin patogus sprendimas – prailginamos lovos ir paaukštinami stalai. Jie auga kartu su vaiku.

2) Skirkite nemažai dėmesio spalvų pasirinkimui. Įrengdami vaikų kambarį rinkitės pastelines spalvas. Šitaip nesusiesite vaiko su rausva ar melsva spalva – leisite jam pačiam rinktis, kurios spalvos jo mėgstamiausios. Taip pat, neryškios spalvos neerzins.

3) Nepamirškite palikti erdvės žaidimams. Todėl kambarį planuokite taip, kad baldai stovės palei sienas, palikdami kambario vidurį žaidimams ir žaislams.

Vaikai – greitai augantys. Todėl baldai turi augti kartu su jais. Kad nereiktų dažnai keisti esamų baldų, rinkitės transformuojamus. Nemaža dalis baldų gali būti augantys kartu su vaiku – lovos, stalai, kėdes. Pavyzdžiui, prailginama lova, paaukštinamas stalas. Tokie specialūs baldai leidžia sutaupyti ne tik finansiškai, bet ir taupo laiką, kurį skirtumėte baldų rinkimuisi ir pirkimui.

Vaikams, žinoma, svarbi jų kambario išvaizda, aplinka, kurioje žais ir mokysis. Vienas labiausiai krentančių į akis akcentų yra spalvos, jų pasirinkimas. Įrengdami vaikų kambarį rinkitės pastelines spalvas. Šitaip nesusisiesite vaiko su rausvu ar melsvu atspalviu – leisite jam pačiam rinktis, kurios jo mėgstamiausios. Taip pat, neryškios spalvos neerzins akių.

Kalbant apie vaikų kambario baldų pasirinkimą, pagrindinis patarimas – netaupykite furnitūrai, ypač jei renkatės augančius baldus. Kokybiška ir tvirta gamybinė medžiaga leis nesukti galvos dėl stovio ar išvaizdos.

Vaikų kambarys dažniausiai visas yra žaidimo zona. Tačiau jei paskirstysite kambarį zonomis, taip lengviau išmokysite vaiką tvarkos palaikymo ir įpratinsite, kad ne visur galima mėtyti savo daiktus ar paišyti ant sienų.

Žaidimo zonos atskyrimas gali būti minkštu ir patogiu žaisti kilimu ir, žinoma, žaislų lentynomis ar komodomis. Matyt, nereikia tikėtis, kad vaikas žaislus susidės tvarkingai į lentynėles. Šioje situacijoje gelbsti komodos ar žaislų dėžės, kuriose žaislai gali būti sudėti atsitiktine tvarka, kaip ir ištraukiami.

Nepamirškite lentynų – jose gali nugulti pasakų knygos, nuotraukos rėmeliuose ir panašūs dalykai, kuriuos nebūtinai reikia pasiekti pačiam vaikui.

Paskutinis, tačiau ne mažiau svarbus punktas – apsaugoti baldų kampus. Taip vaikai išvengs susižalojimų ir baldai tarnaus ilgiau.

 

Vaikų kambario baldus projektuoja ir gamina šios įmonės:

Gamintojas Terminas Kaina Išsimokėtinai Projektavimas Garantija Kontaktai
Inbald.lt Derinama Derinama Taip Taip Taip El. p.: info@inbald.lt
Tel. nr.: +370 657 78056
Rimvydobaldai.lt Derinama Derinama Derinama Taip Derinama El. p.: rimvydobaldai@gmail.com
Tel. nr.: +37061436447
+37069881318
Lova.lt Derinama Daugiau informacijos
www.lova.lt
Derinama Taip Derinama El. p.: info@lova.lt
Tel.: +370 5 2629513
Baldneta.lt Derinama Derinama Derinama Taip Derinama El. p.: info@baldneta.lt
Tel. nr. : +370 630 09000
+370 63008999

Baldų gaminimo kaina

Kiekvieno baldo gaminimas yra individualus. Jo kaina aptariama su klientu susitikimo metu.

Kainą sudaro:

  • Projektas. Specialistai pasiruošę aptarti Jūsų baldų projektą, padaryti tikslius matavimus ir apskaičiavimus. Tokiu atveju gausite individualų, tikslų brėžinį, kad baldas tiktų taip, kaip norite. Tačiau, jei turite jau paruoštą projektą ir matavimus, jų parengimas į kainą neįskaičiuojamas.
  • Individualumas. Esant poreikiui gaminamai individualūs baldai, kurie bus pritaikyti būtent Jūsų namams.
  • Medžiagos. Baldus gaminame iš pageidaujamų medžiagų. Kaina kinta nuo jų pasirinkimo.
  • Furnitūra ir sistemos. Šios dalys užtikrina baldų ilgaamžiškumą. Renkantis jas patartina netaupyti jei norite išlaikyti baldo stovį ilgus metus.
  • Pristatymas ir montavimas. Esant poreikiui baldai gali būti pristatyti ir sumontuoti profesionalų.

Pagal šiuos dedamuosius kaina derinama su klientu individualiai.

Tikime, kad Jūsų svajonė įgyvendinama – aptarkime ją.

Domina galimybė mokėti išsimokėti? Aptarkime tai.

Baldų gaminimo terminas

Esant įprastomis sąlygomis, baldų gaminimas užtrunka apie 4 savaites. Laiko tarpas gali skirtis dėl:

  • Darbo užimtumo (pagausėja metų pabaigoje);
  • Išskirtinių medžiagų ar furnitūros poreikio, kuriuos reikia siųstis – šie klausimai derinami su kiekvienu klientu individualiai.

Mes įsipareigojame:

  • Nustatyti gaminio paruošimo datą ir, jei reikia, pristatymo datą.
  • Esant nenumatytiems pakitimams informuoti klientą ir suderinti kitą patogią datą.

Mums svarbus Jūsų laikas, todėl stengiamės užsakymus atlikti laiku ir pašalinti visas kliūtis.