Informacija

Pardaviminis tekstas su kontaktais

Kaina

Virtuvės baldų gaminimo kaina

Virtuvės baldų kainos labai skiriasi priklausomai nuo to Jūsų poreikių. Kadangi užsakymai yra gaminami individualiai, tai kainą galima paskaičiuoti, įvertinus Jūsų poreikius. Susisiekite ir mes pateiksime, kiek kainuotų Jūsų virtuvės baldai!

Kainą sudaro:

  • Projektas. Specialistai pasiruošę aptarti Jūsų baldų projektą, padaryti tikslius matavimus ir apskaičiavimus. Tokiu atveju gausite individualų, tikslų brėžinį, kad baldas tiktų taip, kaip norite. Tačiau, jei turite jau paruoštą projektą ir matavimus, jų parengimas į kainą neįskaičiuojamas.
  • Individualumas. Esant poreikiui gaminamai individualūs baldai, kurie bus pritaikyti būtent Jūsų namams.
  • Medžiagos. Baldus gaminame iš pageidaujamų medžiagų. Kaina kinta nuo jų pasirinkimo.
  • Furnitūra ir sistemos. Šios dalys užtikrina baldų ilgaamžiškumą. Renkantis jas patartina netaupyti jei norite išlaikyti baldo stovį ilgus metus.
  • Pristatymas ir montavimas. Esant poreikiui baldai gali būti pristatyti ir sumontuoti profesionalų.

Pagal šiuos dedamuosius kaina derinama su klientu individualiai.

Tikime, kad Jūsų svajonė įgyvendinama – aptarkime ją.

Domina galimybė mokėti išsimokėti? Aptarkime tai.

Pavyzdžiai

Virtuvės įrengimo pavyzdžiai

Gaminimo terminai

Virtuvės baldų gaminimo terminas

Esant įprastomis sąlygomis,  virtuvės baldų gaminimas užtrunka apie 4 savaites. Laiko tarpas gali skirtis dėl:

  • Darbo užimtumo (pagausėja metų pabaigoje);
  • Išskirtinių medžiagų ar furnitūros poreikio, kuriuos reikia siųstis – šie klausimai derinami su kiekvienu klientu individualiai.

Mes įsipareigojame:

  • Nustatyti gaminio paruošimo datą ir, jei reikia, pristatymo datą.
  • Esant nenumatytiems pakitimams informuoti klientą ir suderinti kitą patogią datą.

Mums svarbus Jūsų laikas, todėl stengiamės užsakymus atlikti laiku ir pašalinti visas kliūtis.

Aktualu

Jei namai būtų žmogaus kūnas, virtuvė – neabejotinai namų širdis. Joje kavos puodeliu prasideda rytai ir arbata palydimi ramūs vakarai, tad įrenginėjant šią namų dalį būtina atsižvelgti į kelis principus.

1) Plotas tarp jūsų viryklės, šaldytuvo ir kriauklės – svarbiausia darbo vieta, kurioje išvardinti daiktai negali būti pernelyg nutolę. Tačiau kartu ji turi būti ir pakankamai erdvi, jog du žmonės galėtų nekliudydami vienas kito prasilenkti.

2) Aukščiau minėtas viryklės-šaldytuvo-kriauklės trikampis turėtų būti atskiras nuo svečiams skirtos dalies, kai jie virtuvėje užkandžiauja ar šnekučiuodamiesi laukia jūsų ruošiamo patiekalo. Trukdantys ir alkūnėmis kliudantys svečiai – ne itin patogu gaminant.

3) Teplioms spalvoms ir paviršiams, nors iš pažiūros ir atrodantiems žaviai, virtuvėje vietos neturėtų atsirasti.

Mėgstantiems gaminti virtuvė yra labai svarbi namų dalis. Šioje patalpoje susirenka visa šeima, vyksta tarsi atskiras gyvenimas. Todėl svarbu, kad ji būtų patogi ir nekeltų erzelio. Tai yra, gaminimas turi teikti malonumą, o ne nervus ieškant prieskonių, lėkščių ar ko nors kito, kas padėta giliau dėl vietos trūkumo.

Įsirenginėjant virtuvę visai nereiškia, kad jos kokybę apsprendžia kaina. Svarbiausia šiuo klausimu yra planavimas ir žinojimas, ko norite.

Žinoma, virtuvės planavimui įtakos daro ir tai, kokioje erdvėje ji yra. Ji gali būti dvejopa – atskira patalpa arba sujungta su svetaine. Pastaruoju atveju, virtuvės baldus reiktų planuoti taip, kad nekontrastuotų su kitais baldais. Taip pat, bandyti spręsti sujungtų erdvių minusų klausimus.

Virtuvės komplektai gali būti pagaminti pagal kiekvieno norus. Viskas priklauso nuo to, ko norėsite – daugiau kabinamų spintelių, tuščių sienų ar viską sudarinti. Galima rinktis baldus, į kuriuos būtų komntuojama technika ar tokius, kurie veiktų kaip atskiri objektai.

Virtuviniai baldai prideda didelį jaukumo procentą namams. Rinkitės funkcionalius ir patvarius baldus, kurie nebus greitai pažeisti intensyvaus temperatūrų pokyčių. Bei pagamintus iš tokių medžiagų, kurios lengvai valosi.

Visi virtuvės baldai – nuo mažiausios spintelės iki stalo, prie kurio galbūt tilps visa šeimyna, turi būti apgalvoti. Išties nėra sunku ir patiems nusibraižyti preliminarų planą. Tai leis labiau įsivaizduoti, kiek erdvės liks, ir kur būtų galima kažką pakeisti.

Būkite protingi – jei bute gyvensite dviese ar tryse – jums nebūtinas didelis valgomasis stalas. Jei ketinate dažnai priimti svečius, spręskite vaišių stalo dilemą svetainėje. Žinoma, ji tampa paprastesne, jei šios erdvės sujungtos.

Kontaktai